Technologie stosowane w naszych wannach
Made in US

Najwyższa jakość

Dobrze zbudowana wanna zaczyna się od doskonałej konstrukcji. Kupując VitaSpa masz pewność, że wykorzystane technologie są gwarancją wieloletniej satysfakcji. Lata doświadczenia doprowadziły do stworzenia kolekcji wanien które pozwolą beztrosko cieszyć się spotkaniami z rodziną i przyjaciółmi.

Stalowa rama

W wannach serii 700 oraz 500 stosujemy jedynie stalowe ramy. Charakteryzują się one największą wytrzymałością. Wykonane w technologii bezkorozyjnej. Podłoże pod wanną jest zabezpieczone specjalną izolacją ABS Sealed Base która jest integralną częścią naszych wanien. Zabezpiecza ona wannę przed utratą ciepła oraz zapobiega gromadzeniu się wilgoci. Tak zaprojektowana konstrukcja pozawala na bezproblemowe użytkowanie i serwisowanie.

rama VitaSpaTechnologia Excel-X™

kolory obudowy

Obudowy wanny wykonane są z opatentowanego kompozytu Excel-X™ który doskonale imituje naturalne drewno. Excel-X™ jest ekologiczny, nie odbarwia się i nie plami.

W serii 300 oraz 100 dostępne kolory: Pecan, Gray, Mocha. W serii 700 oraz 500 dostępne kolory: Pecan Ridge, Resort Gray, Modern Mocha.System Izolacji Northern Exposure®

Northern Exposure® to opatentowana technologia izolacji wanien i jacuzzi. Konstrukcja jest zaprojektowana w taki sposób aby odzyskiwać ciepło generowane oraz obniżyć koszt użytkowania wanny. Wszystkie cztery ściany oraz podłoga są pokryte miedzią odbijającą ciepło generowane przez pompy w kierunku wanny z wodą. Wszystkie ściany z zewnątrz są dodatkowo zaizolowane warstwą 3M™ Thinsulate™ Insulation. Jest to technologia wykorzystywana w odzieży profesjonalnej do sportów zimowych. is the ultimate hot tub insulation system. Dzięki tym trzem systemom nasze wanny są zoptymalizowane aby używać jak najmniej energii oraz odzyskiwać jak nawjęcej energii wykorzystywanej w trakcie korzystania z wanny.

Dostępne wyłącznie w wannach serii 700 oraz 500.

izolacjaIzolacja Vital Energy

izolacja

Vital Energy Insulation System zawiera ekologiczną izolację z recyklingu wykonaną z przetworzonego włókna naturalnego. Ta izolacja nie zawiera chemicznych substancji drażniących. Jest traktowana roztworem na bazie boranu, aby zapobiec rozwojowi pleśni, inwazji szkodników i działa jako środek zmniejszający palność. Vital Energy został zatwierdzony przez U.S. Green Building Council jako zamiennik pianki uretanowej do tej pory powszechnie używanej w wannach z hydromasażem innych firm. Proces „wypełniania pianką” w konwencjonalnych spa może wytworzyć nawet 22 kilogramy lotnych składników organicznych (LZO), które są szkodliwe dla środowiska. Nasz nowy energooszczędny system zapewnia również łatwą obsługę i może zostać ponownie zainstalowany zgodnie ze specyfikacjami fabrycznymi w ciągu kilku minut.

Dostępne w wannach serii 300 oraz 100.Zanurz się w doskonale czystej wodzie!

Jakość wody jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na komfort użytkowania wanien SPA. Aby zapenić doskonałą jakość wody nasze wanny wykorzystuja technologie ozonowania oraz lamp UV. Woda jest nieustannie filtrowana i oczyszczana przez wydajne filtry. Ich konstrukcja i montaż zapewniają doskonały dostęp i łatwość w serwisowaniu.

System utlaniaczy nabojowych The CleanZone™ Ozone pozwala ograniczyć używanie środków chemicznych do czyszczenia wody.

izolacja

izolacja

Nasze wanny wykorzystują również technologię światła UV CleanZone™ II UVC. Jest to metoda oczyszczania wody pitnej. CleanZone™ II zabija 99,9% mikroorganizmów, bakterii, wirusów i pasożytów.