O nas

Jesteśmy profesjonalną, międzynarodową firmą. Na rynku istniejemy od wielu lat. Nasi klienci to zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Ponieważ mamy bogatą ofertę, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.

Kupując produkty Vita Spa, masz pewność że wybierasz najwyższa jakość.

Nasze wanny z hydromasażem posiadają ramę ze stali, a w serii Vita Spa 700 i 500 ma ona najwyższą wytrzymałość spośród wszystkich dostępnych materiałów budowlanych. Lekka stalowa rama zapewnia większą integralność strukturalną niż drewno, a także doskonałą ochronę przed korozją, zapewniającą znacznie dłuższą żywotność.

Jakość wody jest jedną z najważniejszych cech do rozważenia przy ocenie spa. My wzięliśmy naszą wskazówkę z natury, łącząc zalety ozonu i światła UV. Proces oczyszczania rozpoczyna się od 100% ciągłej filtracji. Oznacza to, że cała woda jest stale filtrowana i oczyszczana.

Gdy system ozonowy CleanZone ™ łączy się z technologią CleanZone ™ II UVC light, nasz podwójny system filtrowania zapewnia, że maksymalna ilość wody przechodzi przez filtr przed ponownym wejściem do wanny z hydromasażem. Tym właśnie wyróżniają się nasze produkty- krystalicznie czysta woda, minimalna konserwacja i zdrowe, oczyszczające doświadczenie dla Ciebie.

Serdecznie zapraszamy!

Scroll to Top